درباره ما

باما به سوی دنیای دیجیتال حرکت کن !

ایتوک

ما در ایتوک باور داریم که فناوری باید در خدمت انسان باشد. ما از طریق ارائه محصولات و خدمات نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات، به دنبال ایجاد تحول و پیشرفت در جامعه هستیم و به دنبال ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان هستیم و کیفیت بالای خدمات را تضمین میکنیم ، ایتوک همواره در تلاش است تا با استفاده از آخرین فناوری‌ها، نیازهای مشتریان را برآورده سازد.

تیم مجرب و نواور

ایتوک با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص، خدمات متنوع و کاملی را در حوزه فناوری اطلاعات و به ویژه در زمینه‌های طراحی و توسعه سایت و اپلیکیشن، مشاوره و پشتیبانی فنی، مشاوره کسب و کار و غیره ارائه می‌نماید. هدف ایتوک ارائه خدماتی جامع و یکپارچه در زمینه فناوری اطلاعات به مشتریان است.

پشتیبانی بلند مدت

ایتوک به دنبال ایجاد روابطی بلندمدت و استراتژیک با مشتریان خود است و نگاهی بلندمدت به همکاری با آنها دارد. حفظ رضایت مشتریان و کمک به رشد و توسعه آنها از اهداف و الویت‌های اصلی ایتوک به شمار می‌رود.

کیفیت بالا و قیمت مناسب

شرکت ایتوک با بکارگیری متخصصان باتجربه و آشنا به آخرین تکنولوژی‌ها، توانسته است کیفیت بالایی را در ارائه خدمات خود به مشتریان تضمین نماید. همچنین ایتوک با بهینه‌سازی فرایندها و استفاده از منابع مؤثر، توانسته است قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای را برای خدمات ارائه شده فراهم كند.

اعتقاد ما

ما در ایتوک معتقدیم که فناوری باید بتواند نیازهای کسب و کارها را برآورده کند و به بهبود عملکرد آنها کمک نماید. بر همین اساس، تیم متخصص ما آماده ارائه خدماتی نظیر طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی رابط کاربری، مشاوره و پشتیبانی فنی به مشتریان است ، با درک نیازهای مشتریانمان سعی داریم راه حل‌های مناسب و متناسب با اهداف آنها ارائه دهیم. مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت از اصول کاری ماست .

همین حالا تماس بگیر !

ارتباط با ما

در صورتی که شما نیاز به برقراری ارتباط با ما دارید، ما آماده ایم تا شما را در هر موضوعی که نیاز دارید، یاری رسانی کنیم.

  لینک های مفید :
 • بلاگ
 • طراحی سایت
 • راه های ارتباطی :

  آدرس شرکت :
  خوزستان، اهواز، پادادشهر، خیابان10، ساختمان هیراد طبقه 3

  تلفن شرکت :09160077737

  ایمیل: itinfo@etokco.com

  شبکه های اجتماعی :